KİLO ALDIRICI İLAÇ !

Kilo aldırıcı ilaç nedir? Kilo aldıran ilaçlar gerçekten işe yarıyor mu? Eczanede satılan kilo aldırıcı ilaçlar sırf eczanede satıldığı için güvenilir mi? Yoksa bunlar para tuzağı mı ?

Ne yapsa etse kilo alamayan insanların son umutlarından biri kilo aldırdığını iddia eden ilaçlar oluyor. İlaç dendiği zaman kişinin bilinçaltında güvenli bir limana sığınılıyormuş hissi yaratılıyor. Bir de üstünde bitkisel, doğal, bakanlık onaylı yazdı mı artık almak kaçınılmaz oluyor.

Kilo almak sanıldığı kadar kolay değil. Basit, ama kolay değil. Özellikle uzun boylu kişiler, hiperaktifler ya da gün içinde çok hareket eden insanlar kilo almakta epeyce zorlanıyorlar. Hele bir de kişide yemek seçme varsa o zaman neredeyse imkansız bir hal oluyor kilo almak. Kişi kendine göre çok yemek yese de bir türlü kilo alamıyor. Genellikle kilo almaya niyet ettikten sonra bunu sürekli olarak yapamadığı için, zaten neyi ne zaman ne kadar yemesi gerektiğini de bilmediği için artık hiçbir şekilde kilo alamayacağını düşünüyor. Bu durumda ortaya mucize ilaçlar, vitaminler haplar çıkıyor. Eh, defalarca denemesine rağmen kilo alamayan biri, üstelik kendine göre zaten yeterince çok yemek yiyorsa, demek ki problem bir ilaçla ancak çözülebilir.

Peki böyle ilaçlar var mı? Elbette var. Fakat işe yaradıkları için mi yoksa siz onlara ihtiyaç duyduğunuz için mi orası muallak. İnternette ufak bir araştırma yaptığımızda insanların bu ilaçlara vitaminlere ne kadar çok rağbet ettiği görülüyor. En çok aranan bazı kelimeler şu şekilde ;

Kilo aldıran ilaç

Kilo almak için ilaç

kilo aldıran vitaminler

eczanede satılan kilo aldırıcı ilaçlar

kilo aldırıcı ilaçlar

hızlı kilo aldıran ilaçlar

en iyi kilo aldıran ilaç hangisi

doktorların tavsiye ettiği kilo aldırıcı ilaçlar

kilo aldıran vitamin hapları

kilo aldıran haplar

1 haftada 5 kilo aldıran ilaçlar

kilo aldıran balık yağı hapı

kilo aldırıcı ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı

kilo aldıran çaylar

kilo aldıran takviyeler

kilo alma hapı

kilo almak için hangi ilaçlar kullanılır

kilo almaya yardımcı ilaçlar

kilo aldıran macunlar

kilo aldırıcı iğneler

Tüm bu aramalara baktığımızda insanların tüm denemelerine rağmen kilo alamadığı ve kilo almak için son çare ilaçlara başvurduğu görülmekte. Fakat aklın bir köşesinde bu ilaçların gerçekten işe yarayıp yaramadığı, pazarlama ürünü olup olmadığı olacak ki arama yapılırken sağlık bakanlığı onaylı, eczanede satılan gibi kelimeler aramalara eklenmiş.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

İnsanlar kendilerine iyi geldiği iddia edilen bir ilaç gördüklerinde bunun gerekten işe yarayıp yaramadığını merak ediyorlar. Elbette kafalarında bir şüphe ile yaklaştıkları bu ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı ise insanda bir güven oluşuyor. Fakat şöyle bir durum var. Bir ilacın, vitaminin sağlık bakanlığı onaylı olması o ilacın işe yaradığı anlamına gelmez. Bir zararı olmadığı anlamına gelir. Yani ürün sağlıklı olabilir, fakat kilo aldıracağı – ya da saçların dökülmesini durduracağı – anlamına gelmez. Söz konusu ürünlerin içeriğine bakınca zencefil, sarı kantaron, keçiboynuzu gibi bitkiler görüyoruz. Kim bu bitkilerin zararlı olduğunu söyleyebilir ki?

ÜRÜN YORUMLARI

Kilo aldıran, daha doğrusu aldırdığı iddia edilen ilaçların internet sitelerine göz atınca pek çok yorum gözükmekte. Onlarca yüzlerce yorumun hemen hepsi büyük bir şükran duygusu ile teşekkür etmekte. Hemen hepsi kısa süre içinde 5-10 kilo almış. Hemen hepsi halinden memnun. İlacın etkisi o kadar büyük ki henüz onlarca yorum arasından bir kişi bile “ben kullandım ben de işe yaramadı” yazmamış. Yorumların bazıları da kişilerden gelen sorulardan oluşuyor. Sorular “hamileyim ilacı kullanabilir miyim” tarzında cevap “elbette kullanabilirsiniz” oluyor. Derken sorulara cevap veren doktora göz atmak için ismine tıklıyorsunuz fakat fotoğraf flu. Hay Allah. O kadar işin arasında düzgün bir fotoğraf koymayı unutmuşlar diyeceğiz ama doğrusu bir fotoğraf 2mp kamera ile bile çekilse o görüntü o kadar kalitesiz olamaz. Neyse, bari doktorun adını aratalım diyoruz belki özgeçmişine ulaşabiliriz internetten, ama ne hikmetse internette de herhangi bir veri çıkmıyor.

NE YAPMALI

Kilo almak istiyorsanız eğer, her şeyden önce bunun yemek yiyerek olacağını bilin. Vücudunuzun ihtiyacından fazlasını yerseniz kilo alırsınız. Tam tersi bir durumda kilo verirsiniz. Bu son derece basittir. Kolay olmayabilir, ama basittir. Eğer kilo alamıyorsanız kilo alacak kadar beslenmiyorsunuz demektir. Şayet bir diyet programına ihtiyacınız varsa buradan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.